Kadın ve Gençlik Kolları Kültür Merkezi Açılışımız

04 Haziran 2016 23:37 Susuzşahap Yardımlaşma Derneği 1131

Susuz Şahap Yardımlaşma Derneği olarak oluşturduğumuz Kadın ve Gençlik Kolları Kültür Merkezimiz'in açılışını büyük bir coşkuyla yaptık.

Susuz Şahap Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak Akseki Dernekleri içerisinde ilklere imza atmaya devam ediyoruz. Kadın kollarımızın Akseki'de Kurulan İlk Kadın kollarının olmasının ardından Gençlik Kollarımızın oluşumunu tamamlayarak, toplumumuzun değerleri olan kadınlarımıza ve geleceğimiz olan gençlerimize Kadın ve Gençlik Kolları Kültür Merkezimizi açtık. Kadınlarımızın ve Gençlerimizin daha iyi hizmetler sunabilmesi ve birliğini beraberliğini daha sıkı sağlayacağı Kültür Merkezimizin açılışını, 04.06.2016 Cumartesi günü Beyoğlu Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Misbah DEMİRCAN Bey’in katılımı ile büyük bir çoşkuyla yaptık. Ayrıca açılışımıza Beyoğlu Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa ERDEM Bey, Ak Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Harun MUŞ Bey, Ak Parti Beyoğlu İlçe Teşkilatı ve Kuzey Akseki Dernek başkanları katılım gösterdi. Açılışımıza katılan başta Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Misbah DEMİRCAN Bey’e ve katılım gösteren tüm herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. 


6 Ay’dan beri çalışmalarını sürdüren çeşitli aktivite ve faaliyetlerle neler yapabiliceklerini gösteren Kadın Kollarımızın, yeni aktivitelerini daha iyi organize edebilmeleri ve bir çok sosyal projeye imza atabilmeleri için açmış olduğumuz Kültür Merkezimiz tüm Susuz Şahap halkına hayırlı olsun.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler
Akseki | Susuzşahap Mahallesi Yardımlaşma Derneği

Akseki - Susuzşahap Mahallesi Yardımlaşma Derneği Resmi Web Sitesi

Susuzşahap Yardımlaşma Derneği

Çaydanlık Sk. Çimen İş Hanı No:12 Kat 2 Kasımpaşa
Beyoğlu / istanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.