Susuzşahap'ta Güven Oyu !

16 Mayıs 2017 00:21 Susuzşahap Yardımlaşma Derneği 1353

İki yıl itibariyle başarılı bir performans koyan Ali YAMAN Başkanlığındaki eski yönetim halkın tamamının isteğiyle tekrar göreve getirildi.

Susuzşahap Halkıyla yapılan söyleşilerde hemen hemen hepsinin ortak düşüncesi; Yönetimin çok başarılı olduğu yapılan etkinliklerin, faaliyetlerin ve çalışmaların toplumun birlik ve beraberliğini arttırdığını, örf ve adetlerinin yeniden canlandırdığını, kadınlarımızın ve gençlerimizin bir araya getirerek gücümüze güç kattığı bu yüzden yönetimin ikinci kez göreve gelmesini ve bu başarıların devam etmesini istediklerini ilettiler.

Yapılan seçim sonucunda eski yönetim halkın tüm oylarını alarak tekrar göreve getirildi.

Seçim sonucundan sonra Dernek Başkanımız Ali YAMAN yaptığı teşekkür konuşmasında “ Halkımızın bizi tekrar göreve getirmesi, bu onurlu göreve layık görmesi bizleri oldukça onurlandırmış ve mutlu etmiştir. Bizlere gösterdikleriniz teveccühlere layık olabilmek, sizleri en iyi şekilde temsil edebilmek için iki yıldır yaptığımız gibi tekrar çok çalışacağımıza şahsım ve yönetim kurulum adına söz veriyorum. Bizler iki yıldan beri ortaya koymuş olduğumuz etkinlikler ve projelerle yeni bir yönetim biçimi ve felsefe ortaya koymaya çalışarak 10 yılı kapsayan bir çalışma planı oluşturduk ve bunun iki yılını geride bıraktık. Göreve gelmemizle beraber ikinci aşamasına başlayacağımız bu iki yılımızda yaptığımız etkinlikler ve projeler dışında;

  1. Toplumsal Değişim,
  2. Fikir Atölyesi,
  3. Tüketen Toplumdan Üreten Topluma

geçiş için projeler ve etkinlikler düzenleyerek koyduğumuz hedeflere ulaşmaya çalışacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

Bizlerde 10 yıllık planlamanın ikinci aşamasında yönetimimizin Susuzşahap’a hayırlı olmasını diliyoruz.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler
Akseki | Susuzşahap Mahallesi Yardımlaşma Derneği

Akseki - Susuzşahap Mahallesi Yardımlaşma Derneği Resmi Web Sitesi

Susuzşahap Yardımlaşma Derneği

Çaydanlık Sk. Çimen İş Hanı No:12 Kat 2 Kasımpaşa
Beyoğlu / istanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.