Sadık KILINÇ

Sadık KILINÇ

"Gittiğin yola inandıysan attığın adımlardan korkma !"

11 Ocak 2017 12:53 Susuzşahap Yardımlaşma Derneği 1643

22 Kasım 2015 tarihinde kurularak 1. Yaşını kadın kollarımız bizim ve Akseki’nin gurur kaynağı olmaya devam ediyor. Bir yıl boyunca fedakarca çalışan Kadın Kollarımızın ve Susuzşahaplı Kadın üyelerimizin başarıları bizleri ziyadesi ile onurlandırmaktadır.

Bu sene kış çetin geçiyor. Çetin geçiyor ama kar beyaz örtüsü ile köyümüze ayrı bir güzellik ve doyumsuz görüntüler sunuyor.  Yaklaşık bir metreyi bulan kar ulaşımımızı aksatsa da ASAT ve Belediye çalışanlarımızın bu doğa şartlarına amansız mücadelesi sayesinde ulaşımımız sağlanmaya çalışılıyor.

Ülkemizde hainlerin bizleri bölmek, parçalamak, ayrıştırmak için planladıkları terör saldırıları canımızı yakmakta. Terörün amacı olan toplumu kargaşaya sokmak, korkutmak, ayrıştırma hedefi bizleri tam tersine daha da birbirine yakınlaştırmaktadır. Ne yaparsa yapsınlar bizleri bölemeyecekler ve sindiremeyecekler. Her zamankinden daha fazla birbirimizi seveceğiz ve daha fazla birleşeceğiz. Ülkemize oynana oyunlara teslim olmayacağız. Terörü Aksekililer olarak lanetliyoruz. Tüm şehit şehitlerimize Allahtan rahmet, Gazilerimize acil şifalar diliyoruz.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!

YAZARIN SON 5 YAZISI

Tüm Yazıları
Akseki | Susuzşahap Mahallesi Yardımlaşma Derneği

Akseki - Susuzşahap Mahallesi Yardımlaşma Derneği Resmi Web Sitesi

Susuzşahap Yardımlaşma Derneği

Çaydanlık Sk. Çimen İş Hanı No:12 Kat 2 Kasımpaşa
Beyoğlu / istanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.